<
İçerik Standartları
Yazar
Sunday, January 1, 2017

Merhabalar, mahluklar.org uzun bir sürenin ardından hizmet vermeye başladı. Sitemizde herkese açık herkesin içerik girebileceği bir mantık hedeflendi ve o şekilde bir planlama çizildi. Herkes içerik girebiliyor ama şöyle bir husus var ki içerik yazarları için azami önem taşıyor.

Öncelikle paylaştığınız içeriklerin özgünlüğüne çok dikkat edin. İçeriklerinizde görsel ve işitsel materyaller kullanarak içeriklere olan ilgiyi artırıp ziyaretçilere içeriğinizin güzel servis edilmesini sağlayın. Ek olarak içerik girerken etiket kısmında konu ile ilgili anahtar kelimeleri ekleyerek içeriğinizin Google tarafındanda üst sıralara çıkarılmasına yardımcı olabilirsiniz.Ayrıca içeriklerinizde anahtar kelime önemi taşıyan kelimelere içeriğinizin linkini vererek arama motorları tarafından öne çıkmasını sağlayabilirsiniz.

 

İçeriklerinizi azami olarak 300 kelime sınırında tutmanız ve yazarken içeriklerinizin paragraf ve ilgi uyumuna eşdeğer bir kalitede planlanması gerekiyor. Yazmak için yazmayın , insanlara kendisini okutacak bir içerik yazın. Bilhassa içerikleriniz belirtilen standartlarda olursa sayfalarımızda yayınlanarak daha fazla kişiye erişmeniz sağlanır. Unutmayın , mahluklar hepimizin platformudur. Buradaki içeriklerin kalitesi hepimizi temsil eder. 

 

 

 

Bu makale
20 Puan
Puan Ver
1 2 3 4 5

Beğendim

Beğendiniz

Bildir

Bildirdiniz.
Gerekçe
Çık
11 yorumlar
Sunday, January 1, 2017

Dikkat etmeniz gereken önemli hususlar.

Sunday, January 1, 2017

Berkay bunu beğendi.

© 2017 - Mahluklar