<
Yabancı Dizi Arıyanlar İçin 5 Dizi
Yazar
Sunday, January 1, 2017

Başlamadan önce makaleyi puanlayarsanız sevirim .

 

1- GAME OF THRONES

Game Of Thrones George RR. Martin'in kitabından uyarlanan yedi krallağın hikayesini anlatan enfes bir dizidir. Dizi şuan sezon finali yapmış olup 7. Sezon'un gelmesi beklenmektedir. Bir sezon 10 bölüm olduğundan sıkmağan sezonlar ve güzel hikayesiyle bizleri kendine bağımlısı yapıyor. Hala izlemeyen varsa çok şey kaçıyordur açık ve net.

 

İMDB PUANI : 9.5

 

 

2- DAREDEVİL 

 

Matt Murdock küçük yaşta sokakta yürürken bir kamyonun yaşlı bir adama çarpmak üzere olduğunu gördü ve hemen adamı itterek kör adamı kurtardı fakat kamyondan düşen bir kimyasal madde Matt'i ironik bir şekilde kör etti. Daredevil , hikayenin merkezinde yer alan ve gündüzleri avukatlıp yapıp , geceleri ise suçluların peçinden giden Matt Murdock'ın yaşadığı maceları konu alıyor. Dizi şuan 3 sezon onayı almış olup 2018 yılında gelmesi bekleniyor. 

 

İMDB PUANI : 8.8

 

2- NARCOS

Uyuşturucu baronu Pablo Escobar'ın uyuşturucu imparatorluğunu nasıl kurduğunu ve nasıl bu denli büyük bir adam olduğunu anlatan bu yapım izlenmesi gereken bir yapımdır. Fazla söze gerek yok izlemeyen pişman olur.

İMDB PUANI : 8.9

 

4- Sherlock

 

221 Baker Street caddesinde oturan Sherlock Holmes'ün muhteşem zekasıyla çözdüğü ve her bölümün bir film zevkinde izlediğimiz biz dizidir. Dizide toplam üç sezon çekildi ve toplam 11 bölümü bulunmaktadır . Şaşırmış gibisiniz evet doğru. Dizide Sherlock Holmes'ü Benedict Cumberbatch oynamaktadır.Dizinin dördüncü sezonu Ocak 2017 yılında gelecek.

İMDB PUANI : 9.2

 

5- Breaking Bad

Herşey kimya öğretmeni olan Walter White'ın kanser olduğunu öğrenmesiyle başlıyor Walter White'ın kısa bir ömrü kalmıştır ve ölmeden bu haberle sarsılan White , hayatını değiştirir. Kimya bilgilerini uyuşturucu yapmak için değiştiren White , ölümünden sonra ailesine para bırakmak ister. Hikaye bundan ibaret ...

İMDB PUANI : 9.5

 

Bu makale
15 Puan
Puan Ver
1 2 3 4 5

Beğendim

Beğendiniz

Bildir

Bildirdiniz.
Gerekçe
Çık
1 yorum
Sunday, January 1, 2017

Hepsi birbirinden güzel efsane diziler. ELİNE SAĞLIK

© 2017 - Mahluklar